Kahta Syd Vakfı Müdürü Şenel Gökay Görevine Başladı

Kahta Syd Vakfı Müdürü Şenel Gökay Görevine Başladı

Kahta Sosyal Yardımlaşa ve Dayanışma (SYD) Vakfı müdürlüğünü vekaleten yürüten Şenol Kuştepe’nin ardından Kahta SYD Vakfı Müdürlüğü’ne Şenel Gökay atandı.

Kırıkkale SYD Vakfı Müdürlüğü’nden Kahta SYD Vakfı Müdürlüğüne atanan Şenel Gökay, Kahta’da Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Kanunu’nun amacına uygun hizmet etmeye gayret edeceğini söyledi.

Müdür Şenel Gökay, “Daha önce olduğu gibi bundan sonra da aynı şekilde, yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya gayret edeceğiz. SYD Vakfı’nın kaynaklarını etkin bir biçimde kullanılmasını sağlayarak, temel ihtiyaçlarını karşılamaktan yoksun nüfusun en yoksul diliminde yer alan vatandaşlarımıza doğruluk, eşitlik ve objektiflik kriterlerine bağlı kalarak sosyal yardımlarla destekleyeceğiz. Kahta’da da bu anlamda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Kanunu’nun amacına uygun hizmet etmeye gayret edeceğiz” diye konuştu.

Şenel Gökay Kimdir?

15.01.1976 tarihinde Gaziantep ili Araban ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Gaziantep ili Araban ilçesinde tamamladı. 1993-1997 yılları arasında Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. 2004-2014 yıllarında Araban Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nda çalıştı. 30.10.2014 tarihinde Kırıkkale ili Keskin ilçe Sosyal Yardımlaş ve Dayanışma Vakfında Müdürü olarak çalıştı. Geçtiğimiz günlerde ise Kahta SYD Vakfı Müdürü olarak görevine başladı.

Haber: Hüseyin TÜRKOĞLU

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.