Kahta Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Büyüyerek Gelişiyor

Kahta Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Büyüyerek Gelişiyor

Kurulduğu günden itibaren bölgesinde görev yapan basın mensuplarını bir araya getiren Kahta Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti birlik ve beraberlik örneği oluşturmaya devam ediyor.

Demirören Haber Ajansı (DHA) Kahta Temsilcisi ve kahtaolay.com haber sitesi imtiyaz sahibi Gazeteci Şevket Bozkurt, Kahta Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti’ne resmi üyeliğini yaparak basın yayın hayatına ortak fikirlerle devam edeceğini söyledi.

Gazeteci Şevket Bozkurt’un cemiyet rozetini, Kahta Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Mustafa İşeri taktı.

Yaklaşık 40 yıl boyunca hem öğretmen hem de bir gazeteci kimliği ile Kahta’ya büyük emekleri olan rahmetli Hacı Bozkurt’un bayrağını devralan Gazeteci Şevket Bozkurt, “Medya gücünü birlik ve beraberlikten alır. Basın yayın sektöründeki birlik ve beraberliğin öneminin de farkındayım. Kahta Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti hem etkinliği hem de saygınlığı olan bir cemiyet. Ben de sorumluluğumun bilincinde olan bir gazeteci olarak böyle bir cemiyetin bireyi olmaktan mutlu olduğumu belirtmek isterim. Allah kısmet ederse, bundan sonraki basın yayın hayatımıza Kahta Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti şemsiyesi altında, ortak fikirlerle devam edeceğiz ” dedi.

Basın yayın sektöründeki gazetecilerin bir araya gelmesinden büyük mutluluk duyduğunu belirten Kahta Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Mustafa İşeri, “Bir araya gelerek, birlik ve beraberliği sağladığımız sürece sorunların çözümü ve bölgemizdeki etkinliğinizin de daha çok artacağını düşünüyorum. Bu anlamda Gazeteci Şevket Bozkurt’un üyeliği bizi onurlandırmıştır. Cemiyetteki tüm gazeteci ve yazar arkadaşlarımızla beraber ortak akıl ile hareket edip sorunların üzerine gitmeye devam edeceğiz. Kahta Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti olarak kapımız her zaman herkese açıktır” diye konuştu.

evket-bozkurt.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.