DEVA Partisi Kahta İlçe Teşkilatı tanışma toplantısı düzenledi

DEVA Partisi Kahta İlçe Teşkilatı tanışma toplantısı düzenledi

Deva Partisi Kahta İlçe Teşkilatı, yeni oluşturulan yönetim kurulu üyeleri ile tanışma ve kaynaşma toplantısında bir araya geldi.

Pandemi nedeniyle açık havada ve sosyal mesafeye uyularak düzenlenen toplantıya Deva Partisi Kahta İlçe Başkanı Muhammed Şükrü Turanlı ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Şükrü Turanlı, yönetim kurulu üyeleri ile hem tanışmak hem de istişarelerde bulunmak için bir araya geldiklerini söyledi.

deva-partisi-kahta-2-001.jpg

KOLEKTİF BİR DÜŞÜNCE ANLAYIŞI

Deva Partisi Kahta ilçe teşkilatı olarak genç, dinamik sinerji üreten ve teknik doğrultuda çözümler üretecek vizyona sahip bir kadroya sahip olduğunu vurgulayan İlçe Başkanı Turanlı, sahip olduğu değerler noktasında en güzel hizmetleri hak etmiş ama yıllardır gerekli hizmetlerden de yoksun bırakılmış Kâhta’nın sorunlarına Deva Partisi olarak, kolektif akıl ile hak ettiği yere kavuşacağına dikkat çekti.

deva-partisi-kahta-7-001.jpg

İlçe Başkanı Turanlı, “Deva Partisi Kahta ilçe teşkilatı olarak genç, dinamik sinerji üreten ve teknik doğrultuda çözümler üretecek vizyona sahip bir kadroya sahibiz. Bu anlamda partimize gönül veren ilçemizdeki arkadaşlarla bir araya gelip hem tanışmak hem de istişarelerde bulunmak için bir araya geldik.

deva-partisi-kahta-4-001.jpg

Alexis Carrel diyor ki, insan kendi huzur ve saadetine bir şey katmak istiyorsa, hizmet arzusu zaruridir. Ben de gerçekten halkıma hizmet ederek kendimi huzurlu hissediyorum.

Kâhta’mızın bağrından çıkan bu bölgedeki bir evladınız bir hizmetkârınız olarak konuşuyorum.

“İLÇEMİZE HİZMET ETMİŞ BÜTÜN HİZMETKARLARIMAZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

İlçemize hizmet etmiş gelmiş geçmiş tüm Kâhtalı hizmetkârlarımıza saygı duyuyoruz. Bugünümüze ehliyet, liyakat ve adaletin tesisi için ekibimizle beraber çalışıp, yarın çocuklarımıza bunları miras olarak bırakmak için gayret edeceğiz. Çünkü biliyoruz ki adaletin, ehliyetin ve liyakatin olmadığı yerlerde zulüm olur. Zira, zulüm ile âbad olanın akıbeti berbat olur.

Sahip olduğu değerler noktasında en güzel hizmetleri hak etmiş ama yıllardır gerekli hizmetlerden de yoksun bırakılmış ve artık kabuğuna sığmayan Kâhta’nın sorunlarına ekibimiz ve kolektif akılla hak ettiği yere kavuşturacağız.

deva-partisi-kahta-3-001.jpg

“HİÇ KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEDEN TÜM İNSANLARI KUCAKLAYARAK SORUNLARI ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ”

Tüm Kâhta halkını hiçbir ayırım yapmadan yürekten kucaklıyoruz. Sevdamız da iddiamız da ilçemize ve insanlığa olan hizmet aşkıdır. Ben bu ilçede doğdum büyüdüm. Bu nedenle sorunların ne olduğunu çok iyi bilen biriyim. Hiç kimseyi ötekileştirmeden ve ayrıştırmadan tüm insanları kucaklayarak sorunları çözüme kavuşturacağız.

deva-partisi-kahta-5.jpg

“SOKAKLARINDA KÜLTÜR VE MEDENİYETİNE BAĞLI ÇOCUKLARIN KOŞTUĞU BİR KÂHTA”

Deva Partisi kurulurken, insanların sessiz çığlıklarını zaten hissediyorduk. Bizde, insanların hayata yeniden tebessüm ettiği, huzurlu ve mutlu olduğu bir Kâhta özlemi var. Sokaklarında kültür ve medeniyetine bağlı çocukların koştuğu bir Kâhta. Tarımdan teknolojiye, kültürden sanata, kısacası her alanda büyüyen bir Kâhta için çalışıp halkın tüm kesimleri ile uyum içinde olacağız. Öyle inanıyorum ki, bütün Kâhtalı hemşerilerimizle birlikte bunu inşa ederek başaracağız. Bütün iddiamız budur.'' dedi.

Haber: Hüseyin TÜRKOĞLU

deva-partisi-kahta-yonetimi-001.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum