Başkan Yıldırım’dan Taraftar Grubuna Plaket

Başkan Yıldırım’dan Taraftar Grubuna Plaket

TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Kahta 02 Spor Kulübü Başkanı Musa Yıldırım, desteklerinden dolayı Tejxele taraftar grubuna plaket takdim etti.

Kahta ilçe standında plaketi takdim eden Başkan Musa Yıldırım, Kahta sporuna yıllardır destek veren ve bugünlere gelmesinde büyük pay sahibi olan Tejxele taraftar grubuna ve üyelerinden Ömer Kartal’a emeklerinden dolayı teşekkür ederek plaket verdi.

"KAHTA 02 SPOR MEMLEKETİMİZİN TAKIMI"

Başkan Musa Yıldırım, “Kahta sporuna yıllardır destek veren ve bugünlere gelmesinde büyük pay sahibi olan Tejxele taraftar grubuna ve tüm üyelerine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kahta 02 Spor maçlarında yaptığı fedakarlıklardan, takıma olan sevgi ve sadakatinden, galibiyet ve mağlubiyet fark etmeksizin takıma gösterdiği aidiyet ve inançtan dolayı plaket takdim ettik. Herkesin takıma sahip çıkması gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta Kahta 02 Spor memleketimizin takımı. Takıma sahip çıkan, maddi manevi destek veren herkese teşekkür ediyorum. Tejxele taraftar grubunu da ayrıca teşekkür ederim” diye konuştu.

Plaketi alan Tejxele taraftar grubu üyelerinden Ömer Kartal ise, "Bizler Tejxele taraftar grubu olarak her zaman takımımızın yanındayız. Maddi ve manevi her zaman destek vermeye devam edeceğiz.

"MUSA BAŞKAN YİNE EZBER BOZDU"

Takıma, ilçeye, şehre, halka hiç bir fayda ve katkısı olmayan, dostlar alış verişte görsün, ısmarlama usulüyle verilen, prestij kaygısıyla hareket eden, samimiyetten uzak, plaket sevdasına tutulmuş insanlara bir ders verdi Musa başkan. Bizden birine, yani yoksul, gariban, imtiyazsız, unvansız, soy ismine güvenmeyen, herkes gibi sıradan ama gerçekte emek ve fedakarlığı çok olan, arma için göz yaşı döken, kavga eden, sevinçten uçan, tribünde sesi kısılıncaya kadar bağıran, hiç bir koşulda takımını yalnız bırakmayan Musa Yıldırım başkana çok teşekkür ederim. Musa Başkan, bu plaketi vererek ezberleri yine bozdu ve ilçemize de güzel bir mesaj vermiş oldu. Plaketler hak edenlere, sessiz kahramanlara, kimsesizlere, mücadele veren, cep harçlığından, aile geçim bütçesinden ayırıp takıma ayıranlara verilmeli. Takımımız buralara öyle kolay gelmedi. İlçemizdeki herkesin, her kesimin takımımız için elini taşın altına koyma zamanı gelmiştir. Gelin hep beraber takımıza sahip çıkalım " diye konuştu.

Haber: Hüseyin Türkoğlu / KAHTA NEWS

musa-yildirim.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.